21 Ağustos 2017 Pazartesi

Rinso Kıskanacaklar Gaziantep

Merhabalar, geçtiğimiz haftalarda Rinso Kıskanılanlar Kulübünün ikinci etkinliği olan "Çikolata Hazırlama" etkinliği Gazintep Şirehan Otel'de gerçekleşti.
Bu güzel etkinliğe ben de Adana'dan katıldım.
Gaziantep çok sevimli ve sıcak bir şehir. Yemekleri de, orada yaşayan insanlar da inanılmaz hoş sohbet ve misafirperverler.
Etkinlik saatinden önce oteldeydim. Tüm hazırlıklar tamamlanmış bir şekilde katılımcıları beklemek üzere toplandık.
Etkinliğin gerçekleşeceği salonda masalar ve çikolata yapımı için kullanılacak tüm malzemeler yerini almıştı. Etkinliğe katılım ve ilgi büyük oldu.
Sevgili Semen Öner liderliğinde çikolata yapımına başladık.
Herkes çok heyecanlı ve istekliydi. Zamanın ilerlemesi ile birlikte masalardan mis gibi kakao kokuları yükseliyor ve bir an önce yaptıklarımızın tadına bakmak istiyorduk.
Ortak masayı paylaştığım ekip arkadaşlarım çok tatlılardı. Herkes büyük bir emek ile tarifi uygulamaya çalışıyordu.
Çikolata yapımı zahmetli bir süreç. Arada yorulduğumuz anlar oldu; ama salonda ikram edilen çay ve pasta çeşitleri ile hem dinlendik hem de birbirimiz ile sohbet ettik.
Yeni arkadaşlıklar edinmek, ortak noktalar bulup sohbet etmek benim için çok önemli. Bu tarz etkinliklerin daha sık olmasını talep ediyoruz. Hem bu şekilde yeni bilgiler öğreniyor, hem de yeni arkadaşlıklar ediniyoruz.
Sosyal medyayı gerçek ortamı taşıyarak bizi buluşturan Rinso'ya çok teşekkür ediyorum. Etkinliğin sonunda bizler için özenle hazırlanan paketler için de ayrıca teşekkür ederim. İçerisinde Rinso'nun pembe renkli deterjanı, slikon çikolata kabları ve slikon spatula yer alıyordu.
Büyük bir organizasyondu ve etkinliğimiz yerel basında da yer aldı. Etkinliğin detaylarını ve röportajları izlemek için linki tıklayabilirsiniz.
Mutluluk ile anımsanan, nice güzel etkinliklerde hepberaber buluşmak üzere.
Instagram:
@rinsoturkiye
@leman_tatli