17 Mayıs 2017 Çarşamba

Vpleksi Home Ürünlerim

İnternette devamlı gördüğüm, araştırdığım ve acaba güzel mi, rahat mı, kullanışlı mı? diye kendi kendime devamlı soru sorduğum ve "Vpleksi ürünümü" yorumlamak sizlerle paylaşmak istiyorum.
PLEKSİ NEDİR?
Pleksi, renkli ve renksiz çeşidi bulunan plastik bir malzemedir. Saydam ve yarı saydam olabilir. Kolay işlenebilen, kesilebilen delinebilen, hafif bir plastik yapısı vardır. Piyasada genellikle çeşitli ebatlarda düz levhalar halinde bulunur. 90°c sıcaklıkta yada 90°c - 115°c de etüvde ısıtılarak yumuşatılır. Böylece kalıplanarak istenilen biçim verilebilir. Camdan daha dayanıklı ve hafiftir. Tek dezavantajı termodinamik bir yapıda olduğundan yanmaya karşı dayanıklılığı daha azdır.(Döküm) Pleksiglas, istenen her şekle rahatlıkla uygulanma imkanı verir. Pleksiglasların en büyük özelliği döküm levha olmasıdır. Pleksiglas kullanıcılarını imalat aşamasında zor durumda bırakmaz. Pleksiglas ekstruder lavhalar gibi kesimde, şişirmede ve şekillendirmede problem çıkarmaz. Genleşme katsayısı, yoğunluk, yumuşama noktası, sertlik gibi teknik özellikleri standartlara uygun ve polimer sayısı yüksektir.  
• Işık geçirgenliği yüksek ve darbelere karşı dayanıkdır.
Pleksiglas’ın ışık geçirgenliği cama oranla %92’dir. Darbelere karşı dayanıklılığı ise camda 6 kat daha fazladır. Keskin kenarlı değildir.
Yaralanmalara sebep olmaz. Isı geçirgenliği camdan %20 daha azdır.
• Pleksiglas iklim şartlarına karşı dirençlidir. Opak, şeffaf ve floresan renklerde üretilir ve plastiklere oranla iklim şartlarına daha dirençlidir. Solmaz, kırılmaz. İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılır.
• Pleksiglas ısıya dayanıklıdır.Döküm Pleksiglas kalınlıklarına göre 75° C’den itibaran yumuşar ve şekil vermeye hazır hale gelir.
• Pleksiglas bakır sertliğindedir.
• Pleksiglas’a istenen form rahatlıkla verilir.
Siparişlerim kargo ile geldi ve elime sağlam ulaştı.
Ürünler kargodan zarar görmemişlerdi.
Kat kat sarılı paketleri tek tek açtım. Çekmeceli kutunun kulpları ayrı bir pakete sarılmıştı.
Çekmece kulplarını kısa bir sürede taktım.
Kutunun içerisinde bulunan hareketli parçalar büyük rahatlık sağlıyor.
Bu şekilde çekmece içlerini istediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz.
Kozmetik ürünlerimi ve onları kullanmayı çok seviyorum. Açıkçası bu konuda çokta düzenli sayılmazdım. Üst üste yan yana hep bir karışıklık yaşıyordum.
Bu yüzden pleksi malzemeden yapılan ürünler hep dikkatimi çekiyordu.
Kendi ürünlerimi çekmeceli kutuya yerleştirdim.
Kutunun içerisinde bulunan hareketli parçayı istediğim gibi sağa ve sola kaydırabiliyorum. Bu şekilde kozmetik ürünlerim ve aksesuarlarım üst üste gelmemiş oluyor.
Özellikle çekmeceli kutudan çok memnun kaldım.
Odamda yan yana dizmiş olduğum vpleksi kutularımın şeffaf olması diğer rahatlık...
Ne, nerede rahat bir şekilde görüp bulabiliyorum.
Ojeler, fırçalar, kozmetik ürünler, pamuklar, parfümler, aksesuarlar vb... ürünler için kolay ve düzenli bir çözüm önerisi oldu.
Bu ürün bana ne sağladı?
Çekmecelerim daha düzenli sıkış sıkış değil. Kullanışlı ve pratik. Benim Vpleksilerim şeffaf; ancak yukarıda paylaştığım fotoğraflarda bahar renkleri yer alıyor. Onlarda çok tatlı görünüyor.
Ürünü denemem ve kullanmam sonucu sevdim ve beğendim.
Daha detaylı bilgi edinmek isterseniz, aşağıda bulunan adresleri ziyaret edebilirsiniz.
İletişim telefon:
Instagram: @vpleksihome
www.vpleksi.com
Instagram: @leman_tatli


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogumuzda yaptığınız yorumlarınız için teşekkürler.