29 Nisan 2017 Cumartesi

MAC SLIM Açılış ve Buket BÜYÜKNACAR ile RöportajGeçtiğimiz hafta MAC SLIM Estetik & Güzellik Merkezi sahibi Sevgili, Buket Büyüknacar ile harika bir röportaj gerçekleştirdim.
"Kendini keşfet" sloganı ile bu işe gönül veren MAC SLIM kurucusu Buket Büyüknacar, Adanalı bayanların en iyi, en kaliteli ve en son teknolojiyi hak ettiklerini belirtiyor. Bu anlamda da merkezinde dünya devi markaların bir araya geldiği Dermokozmetik ürünlerden, medikal estetik cihazlara kadar her şeyin en iyisini merkezinde konumlandırdığını söylüyor.
MAC SLIM açılışına ünlü manken Deniz Akkaya katıldı.
Ve işte keyifli röportajımızın detayları sizlerle...
Buket Hanım sizi biraz tanıyabilir miyiz?
Evli ve iki çocuk annesiyim.  Çocuk gelişimi ve eğitimi öğretmenliği mezunuyum. 5 yıllık öğretmenlik ve 2 yıllık yöneticilik deneyimimden sonra çocuklarımı kendim büyütüp eğitmek adına
istifa ettim.  Çocuklarımı büyütürken bir yandan hobi olarak ayakkabılarıma ve kıyafetlerime
aksesuarlar tasarlamaya başladım.  Daha sonra aldığım tepkiler olumlu olunca küçük  bir tasarım atölyesi açıp, kişiye özel tasarımlar yapmaya başladım. Her zaman insanın başta kendisi için bakımlı olması gerektiği inancındayım.  Her kadın özel ve güzeldir. Önemli olan kendini keşfetmesidir.  Çevremdeki arkadaşlarımın Adana’da bakım ve son teknolojik cihazların eksikliğinden dolayı başta İstanbul ve Ankara’ya gittiklerini çok fazla duymaya başladım.  “Neden Adana’ya böyle bir merkez kazandırmayalım?” diye eşimin ve ailemin desteğini alarak araştırmalara başladım.  Çok kısa bir süre sonra bu alanda dünya devi markaların bir araya geldiği dermo kozmetik ürünlerden  medikal estetik
cihazlarını merkezimizde konumlandırdık.
Merkezinizde ne tür hizmetler yer alacak?
Merkezimiz Doğuş Spa Group ve Bobbi Brown Cosmetics  firmalarıyla ortaklaşa çalışıp, üstünAlman teknolojisi olan cihazlar, güvenilirliği ve etkisi kanıtlanmış dermokozmetik ürünlerle Special Care ve Luxury Care bakımlarının da aralarında olduğu bir çok uygulama yapılmaktadır. Lazer epilasyondan zayıflama ünitesine, cilt ve vücut bakımlarından medikal el&ayak sağlığı ünitelerine, kalıcı makyajdan protez tırnağa, medikal masajlardan uzman medikal estetik hekimi kontrolünde yapılan medikal estetik uygulamarına  kadar geniş bir yelpazeye sahip olan merkezimizde bir kadının tepeden tırnağa hem bilinçlendirilip hem de kendini keşfetmesine olanak sağlıyoruz. 
Merkezimizde kaliteli, güvenilir ve farklı hizmet anlayışını ön planda tutarak kişiye özel menüler oluşturularak; lazer epilasyondan cilt bakımına, zayıflama ve selülit tedavisi, uzman medikal hekimimiz eşliğinde botoks, dolgu, PRP, Örümcek Ağı gibi estetik hizmetler, medikal ayak sağlığı, kalıcı makyaj, protez tırnak ve protez makyaj uygulamalarını değerli Adana’lıların hizmetine sunmaktayız. Ayrıca Bobbi Brown Cosmetics Adana’lı hanımların çok tercih ettiği fakat Adana ve çevresinde satış noktası olmaması nedeniyle internet ya da mağazalarından tedarik etmek zorunda kaldığı kaliteli özel bir kozmetik markasıdır. Adana’lı bayanlara Bobbi Brown ürünlerinin uygulama ve satışını yapan ilk ve tek merkez özelliğine sahibiz.
Yaza girmeden kadınlara önereceğiniz şeyler nelerdir?
Yaza girmeden, güneşten kaynaklı güneş lekelerine engel olmak için mutlaka cilt tipine uygun bakımlar yaptırılmalı ve kombine ürünleri kullanmalıdır. Yaz bakımları ile devam edildiği takdirde güneşin yol açtığı cilt lekeleri problemi ortadan kalkacaktır. Bölgesel yağlanma şikayeti olanlar için bölgesel incelme her zaman en iyi alternatif olacaktır. Merkezimizde bulunan BODYDEA II ICE AKUSTİK BUZ RF cihazımız ile kısa sürede harika sonuçlar alınabilmektedir.  Ayrıca selülit problemi olanlar için merkezimizde bulunan yosun terapi, pressoterapi ( lenf drenaj), selülit masajı ve özel selülit kit bakım ürünleri sayesinde problemi ortadan kaldırıyoruz. Yaz aylarında Adana’nın nem ve sıcağı makyajı olumsuz etkilediği için en mantıklı çözüm kalıcı makyaj olmaktadır. Merkezimizde microblading , alt eyeliner, dip eyeliner  ve dudak gençleştirme kalıcı makyaj uygulamaları yapılmaktadır. Yaz mevsiminde nem, havuz ve deniz gibi faktörler tırnaktaki ojenin kalıcılığını azaltmaktadır. Merkezimizde yapılan  protez tırnak ve kalıcı oje uygulamaları ile yaz mevsiminde  sürekli bakımlı el ve ayaklara sahip olunabilir.  Elastikiyetini kaybetmiş cilt gün ışığında ve bronz tende kendini daha çok göstermektedir. Medikal estetik hekimimizin tarafından uygulanan dolgu, botoks, mezolifting, mezoterapi, lipoliz ve örümcek ğı estetiği uygulamaları ile gergin ve daha fresh bir cilde sahip olunabilir.
Diğer güzellik merkezlerinden farkınız nedir? 
Diğer güzellik merkezlerinden farklı olarak, alanında oldukça donanımlı ve profesyonel ekibimiz ayrıca Doğuş SPA Group’un Türkiye’deki en iyi eğitmenlerinden oluşan kadrosundan da yoğun eğitim ve sertifika almıştır. Profesyonel ekip, aynı zamanda yaşam koçları tarafından müşteri ilişkileri, huzuru ve stressiz iletişim kurma eğitimlerini düzenli olarak almaktadırlar. Ekibin yanı sıra Türkiye çapında tanınan, mesleğinin duayeni profesyoneller ile çalışıyoruz. Gelen bütün misafirlerimizin kendilerini özel hissetmeleri için ilk önce hangi konuda yardımcı olmamız gerektiğini sorup, bilgilendirip, onlara birçok seçenek sunarak hijyen, alanında profesyonel ekip, son teknolojik cihazlar ve dermokozmetik ürünlerle gelen misafirlerimizin isteği doğrultusunda kendini keşfetmesini sağlıyoruz. Yani var olan güzelliğini ortaya çıkarıyoruz.
Merkezinizde zayıflama adına kullandığınız cihaz hangisidir ve özelliği nedir?
BODYDEA II ICE AKUSTİK BUZ RF cihazımız dünyada ve Türkiye’de son teknoloji bölgesel incelme ve vücut şekillendirme cihazıdır. Diğer RF cihazları deri altı yağ tabakasını parçalamaya yönelik çalışırken, BODYDEA daha derindeki  visseral yağ tabakasına etki ederek daha hızlı ve kalıcı bölgesel incelme ve vücut şekillendirme sağlamaktadır.  ADELA 810++ Fiberoptik Ütüleme Diode Lazer teknolojisi  yine kullanılan en son teknolojidir. Cihaz ile tüm vücut epilasyonu 20-25 dakika gibi çok kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Böylece istenmeyen tüylere  çok fazla zaman ayırmadan veda edebilirsiniz.  Cilt bozuklukları için Allura Dermapen cihazı ile cildin ihtiyacı olan vitamin ve minerallerin cilt altında emilimini sağlayarak hücrelerin yenilenmesi, kan dolaşımının hızlanması ve elastin arttırımı sağlanır. Böylece daha pürüzsüz, daha canlı ve ışıltılı bir cilt görünümüne kavuşabilirsiniz.  Allura HIFU teknolojisi  sayesinde ameliyatsız, iğnesiz örümcek ağı estetiği ile aynı sonucu alabileceğiniz en son teknolojidir. Uygulamayı takiben 1-3 ay içinde etkisini gösteriyor ve kalıcılığı 1-2 yıl sürüyor.
Her bir karesi ayrı ayrı düşünülerek planlanış olan MACSLIM, merkez kurulumunda DOĞUŞ SPA Group ve BOBBİ BROWN Cosmetics firmalarıyla ortaklaşa çalışıyor . Güzellik merkezi olarak baştan ayağa her şeyin bir arada olduğu böyle bir merkezin Adana'da bir ilk olması sevindirici.
Adres: Gazipaşa Bulv. Karadayı Apt. Kat:1 01920
Seyhan/ADANA
Telefon: 0544 546 56 97 / 0322 459 37 07
                               


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogumuzda yaptığınız yorumlarınız için teşekkürler.