22 Kasım 2015 Pazar

Karatandır Pastane Özel Açılış Adana

Herkese merhaba ve kocaman günaydınnnnn!
Dün akşam Karatandır pastanenin açılışındaydım.
Karatandır Pastane Nerede Bulunuyor?
Adana Begoviç bulvarı üzerinde, cadde üzerinde. Mekanın dış görünümü çok şık. Mekan büyük ve kullanışlı. Doğumgünleri, özel günler, toplantılar, kutlamalar yapılabilir. Keyifli kahveler, çaylar içilerek en lezzetli pastalardan yenilebilir.


Pasta seçenekleri nelerdir? Ne var ne yoktur?
Neler yok ki? Sunumları ve lezzetleri ile öne çıkan yaş pastalar, kekler, muffinler, kurabiyeler, makaronlar, tatlı tuzlu atıştırmalıklar her şey ama her şey var.

En çok hoşuma giden ne oldu?
Özel olarak dökülen kalıp çikolatalara bittim. İnanılmaz lezzetliler. Açılış sonrası özellikle beyaz çikolatadan aldım ve herkese öneriyorum. Kalıp şeklinde dökülüyor ve siz istediğiniz kadar alabiliyorsunuz. Her şey taze. Ürünler günlük ve taze taze çıkıyor. Denediğim bütün ürünler süperdi.
Sıcak simit de var!
Bunların dışında simit, poğaçalar ve hamur işleri de var. Eğer kahvaltı yapılmamış ise, işe giderken uğrayıp alabileceğiniz birçok leziz çeşit sizleri bekliyor olacak.

Açılış Nasıldı?
Her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir açılış düşünün. Açılışlarda hani herkesin kullandığı bilinen klasik balonlar ile süslemeler vardır. Karatandır'ın ise özel planlanmış bir konsepti vardı. Her bir köşe mekanın sahibi, güzeller güzeli Güllü Hanım'ın ismi gibi olan özel güllerle ve çiçek motifleri ile süslenmişti. Özel bir organizasyon firmasının yapmış olduğu süsleme geceye damgasını vurdu. Özel olarak hazırlanmış gül şemsiye, gül süslemeli makaslar, sandalyelerin arkalarında bulunan büyük güller, özel sunum tabakları ve en önemlisi Güllü Hanım. Harikaaaa!!!!!
Karatandır'ın güzeller güzeli sahibi Güllü Sel!
Mekanın sahibi Güllü Hanım'a özel bir başlık açmak istedim yazımda. Çünkü o başarılı bir iş kadını ve bunun yanı sıra o bir anne. İki yakışıklının annesi. Çok bakımlı, çok güzel ve çok güleryüzlü. Güleryüzlü ve pozitif insanları ne kadar sevdiğimi hemen hemen her yazımda bahsediyorum. İnsanın gerek kendisine gerekse çevresine pozitif enerji vermesi çok önemli. Pozitif enerji, başarıyı da beraberinde getiriyor.
Adana'da yeni açılan bu mekana uğrayabilir keyifli ve lezzetli saatler geçirebilirsiniz. Haber vermesi benden, gitmesi sizden diyorum. Artık çayınızı içerken de Leman demişti, mekan güzelmiş dersiniz. Yeni mekan nerede? Leman orada! Benden söylemesi :))
Mutlu pazarlar ve huzurlu haftalar.