24 Aralık 2014 Çarşamba

Plus Canvas, Türkiye'nin En Büyük Tablo Mağazası

PlusCanvas şiddetle öneririm. Evinizi güzelleştirmek adına harika tablolar yaratıp, evinizin, iş yerlerinizin duvarlarını bu güzel tablolar ile süsleyebilirsiniz. 
PlusCanvas markası ile yeni tanıştım. Çok memnun kaldım. Mutluluğun resmi diye geçiyor, internette sık rastladığımız bu güzel çalışmayı çok beğendim. 
Buarada PlusCanvas ellerinize sağlık. Tablonun renkleri çok canlı ve kaliteli. Bu gerçekten mutluluğun resmi. Çocukların uyurken yüzlerinde bulunan tebessümler çok hoşuma gidiyor. Her gün bu sıcak tabloya bakmak beni gerçekten mutlu ediyor.PlusCanvas.com'a girip, alışverişlerinizi online olarak yapabilirsiniz.

Sipariş verdiğinizde, kargo hızlı geliyor. Tablolara dokunduğunuzda, kaliteli baskıdan ve iyi malzemeden yapıldığını anlayabiliyorsunuz. 
PlusCanvas web sitesi Tablonu Sen Tasarla, Tablo Galerisi ve İmaj Bankası olarak 3 bölümden oluşuyor. 
Tablonu Sen Tasarla
Tablonu sen tasarla kısmı çok hoş. Çünkü bu bölümde kendi çektiğiniz fotoğraflarınızı harika birer tabloya dönüştürebiliyorsunuz.

Tablo Galerisi
PlusCanvas sitesinde bulunan dünyaca ünlü sanatçıların eserlerine kadar birçok farklı kategoriden dilediğiniz kanvas tabloyu bu galeriden şeçebilirsiniz.  

İmaj Bankası
Bu bölümde ise, anahtar kelimeleri kullanarak bir çok görsel içerisinden istediğiniz bir tanesini seçebilirsiniz.

Anahtar kelimeler kullanarak aratacağınız görsellerden beğendiklerinizi Tablonu Sen Tasarla sayfasına göndererek dilediğiniz gibi tablonuzu yaratabilirsiniz. Denemedim ama süper olurdu sanırım.


Tablonu Sen Tasarla bölümü ile sevdiklerinize güzel tablolar tasarlayıp, onları sevindirebilirsiniz. 
Belirttiğim gibi, PlusCanvas sadece internet üzerinden satış yapıyor. PlusCanvas adresinden örnek modelleri görüp, seçim yapabilirsiniz. 
Boş duvar kalmasın. Her yer süslensin Oleyyyyy ;)