1 Aralık 2014 Pazartesi

LOLISHOPPP Özel Kupalar ve Fincanlar

Lollishoppp tasarımlarına hayran kaldım. Çok sevdiğim öğretmen arkadaşımın Lolishoppp tarafından hazırlanan bu özel kutusuna bakarmısınız. Üzerinde "Hope you enjoyed your BREAK just incase you need another..." yazıyor. Aslında bu kutunun içi birbirinden lezzetli gofretlerle doluydu. Üzerinde yazdığı üzere, okulda dinlenme aralarında bu kutu sihirli bir etki gösterdi ve bize enerji verdi. İçindeki gofretler bitince, arkadaşım bu güzel kutuyu ders malzemelerini kullanmak üzere değerlendirdi. Bir öğretmene armağan edilecek süper bir sürpriz kutusu.
Gelelim birbirinden güzel özel tasarım kupalara... Kupanın üzerindeki çizime ve düşünceye dikkat çekmek istiyorum. Kupanın üzerindeki tasarım, arkadaşımın soyadı ve kendisi bir sınıfta öğrencilerini bekliyor şekilde tasarlanmış. Tam bir öğretmen kupası.
Kupanın diğer tarafında ise, "3" reasons 
to be a teacher kısmı var ki en vurucu nokta:) "June, July, August" öğretmen olmanın 3 nedeni haziran, temmuz ve ağustos ayılarını beklemek. 
En çok sevilen, beklenen ve hızlıca geçen aylarda bu aylar oluyor diyerek Lolishoppp sayfasındaki binbir çeşit güzel tasarımlara bakmanızı öneririm. 
Sipariş ve detaylı bilgi için: lolishopp@gmail.com
Instagram adres: 
LOLISHOPPP
Keyifli günler dilerim.