29 Ekim 2014 Çarşamba

Sibel Agakay Monochrome fiyonklu Stiletto Ayakkabı

Harika bir kargo! Bir Sibel Agakay imzası! Nasıl güzel, nasıl şık bir ayakkabı... Çok beğendim! Ellerinize sağlık. 
Siyah ve beyazın uyumu! Siyahın asaleti ve iki rengin birleşmesi harika gözüküyor. Kesinlikle tarz bir ayakkabı. Modeli Stiletto (sivri burun) ve önünde iki renkten oluşan zarif bir fiyonk var. Siyah kalem eteklerim ile giymeyi tercih edeceğim. Topuğu aşırı yüksek değil (normal yükseklik) ve bu şekilde yürümesi kolay. 
Peki bu ve bunun gibi pekçok farklı tarzı yaratan Sibel Agakay kim?
2003 yılında Sabancı Enstitüsü-Moda Tasarımı bölümünü bitirdikten sonra 2006 yılında LCC'de-Stilistlik eğitimi aldı. Kumaş ve aksesuar, Ar-Ge, Haute Couture, çanta, şapka tasarım ve kıyafet tasarımı üzerine  birçok yerli ve yabancı isimlerle çalışan Sibel Agakay 2007 yılında "MARIER COUTURE Kişiye özel Couture Kıyafet Tasarımı" ile ilk koleksiyonunu yaptı. 2008'de kendi markası olan "BEIGE by Sibel Agakay" ile "GÜZEL'E BAKIŞ" çok renkli gömlek koleksiyonunu sergiledi. 2011 yılında "Sibel Agakay" Ayakkabı ve Aksesuar Koleksiyonu ile kendi butiğini kurdu. Geniş bir ürün yelpazesine sahip. Malzemeleri kaliteli ve %100 deri, ipek, koton ve İtalyan süet malzemelere ağırlık verip, özel tasarımlar yaratıyor. 
(Yazmış olduğum Sibel Agakay hakkındaki detaylı bilgi: www.sibelagakay.com sitesinde yer alıyor. Ayrıca diğer tasarımlarada bu adresten girip bakabilirsiniz).
Paketin içinde ne var acaba???????
Veeeeeee işte burdalar! Acaba ayakkabı beyaz mı?
Yoksa siyah renkte mi?
Ayakkabı iki rengi birarada taşıyan, farklı bir tarz. Aynı renkte siyah beyaz bir bileziğim vardı, güzel uydular :) 
Severek ve zevkle giyebileceğim bir ürün. Sibel Agakay özel tasarımlarını herkese öneririm. Adını sık duyduğumuz pekçok ünlü online alışveriş sitelerinde Sibel Agakay çanta, kemer, ayakkabı, aksesuar, gömlek, abiye kıyafet ve pekçok ürün satışta yer alıyor. 
Ayrıca detaylı bilgi ve iletişim için adresler:
info@sibelagakay.com 
Keyifli Alışverişler :)